Ovocné zátiší
Id: 34703
barevná litografie/papír, velikost tisku 32 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 39, na zadní straně č. 56/107, list zaprášen, ve spodní části mimo tisk roztržen, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 2605x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 000 Kč