Ovocné zátiší
Id: 59502
barevná litografie/papír, velikost listu 32,5 x 40 cm, signováno vlastnoručně vpravo dole, datováno 39, zaskleno, paspartováno novodobě rámováno
zobrazeno: 2603x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
8 600 Kč