Ovocné zátiší
Id: 76102
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 41 cm, signováno v tisku vpravo dole, datováno 39, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 3506x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
6 000 Kč