Ovocné zátiší
Id: 115801
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21 x 30 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, na zadní straně záruční list Salonu výtvarného umění
zobrazeno: 11594x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
98 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 77