Ovocné zátiší
Id: 165520
barevná litografie/papír, rozměr tisku 32 x 40 cm, signováno vlastnoručně vpravo dole, datováno 39, zaskleno, papír poškozen viz foto, poškozený rám
zobrazeno: 1911x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
16 000 Kč