Píseň venkova
Id: 492301
kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 22,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 5877x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
11 100 Kč