Podzim
Id: 202104
kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 21 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2725x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
20 000 Kč