Podzim
Id: 312903
kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 13 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, pochází ze soukromé sbírky ilustrátora Vojtěcha Kubašty
zobrazeno: 46384x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
30 000 Kč