Postava
Id: 345304
linoryt/papír, rozměr ve výřezu 28 x 21,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 6140x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
11 100 Kč