Čas na serveru 13:01:41

Pradleny

Id: 514405

Pradleny

  •  / Pradleny / Václav Špála
  •  / Pradleny / Václav Špála
  •  / Pradleny / Václav Špála
  •  / Pradleny / Václav Špála

kolorovaný dřevoryt, rozměr ve výřezu 34 x 35,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 5241x

Vyvolávací cena:

18 000