Pradleny
Id: 514405
kolorovaný dřevoryt, rozměr ve výřezu 34 x 35,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 5241x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
18 000 Kč