Rybník ve Stromovce
Id: 48105
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 40 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 1929, vlevo dole popis, na zadní straně věnování a korespondence, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 12167x
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
280 000 Kč
Příhozy: 94