Stavba u řeky
Id: 82801
akvarel/papír, rozměr 24 x 18,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem
zobrazeno: 13114x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
86 000 Kč
Příhozy: 61