Studie kytice
Id: 108601
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 60 x 42 cm, signováno vpravo dole, datováno 28, malováno na již přehnutý papír, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.
zobrazeno: 2824x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
50 000 Kč