Víno a papriky
Id: 52901
olej/plátno, rozměr 33 x 41 cm, signováno vlevo dole, datováno 26, na zadní straně štítek ze soupisu díla a další popisy, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 10264x
Vyvolávací cena:
60 000 Kč
690 000 Kč
Příhozy: 99