Vyšehrad
Id: 295602
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně autorský popis, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 11829x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
115 000 Kč
Příhozy: 101