Z jižních Čech
Id: 289307
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 57 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 9596x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
48 005 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 57