Zátiší
Id: 153801
olej/karton, rozměr 24 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno 29, dekorativně adjustováno, obraz byl vystaven v roce 2015 v Oblastní galerii Liberec na výstavě "Rapsodie v modrém", je uveden v soupisu díla pod číslem 426, str. 61 viz foto
zobrazeno: 16001x
Vyvolávací cena:
50 000 Kč
520 000 Kč
Příhozy: 93