Zátiší s jablky
Id: 421701
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 20,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 10452x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
150 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 105