Zátiší s jablky
Id: 135401
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 20,5 cm, signováno vlevo dole s datací a monogramem vpravo dole, na zadní straně osobní věnování, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.
zobrazeno: 2727x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
43 000 Kč