Zátiší s ovocem
Id: 387304
litografie/papír, rozměr listu 46 x 64 cm, značeno vpravo dole v tisku, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 938x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 500 Kč