Zátiší se čtyřmi jablky
Id: 312002
olej/plátno, rozměr 33 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, evidenční číslo na zadní straně, razítko prodejny Mánes na blindrámu, obraz je uveden v autorově soupisu viz foto
zobrazeno: 10540x
Vyvolávací cena:
60 000 Kč
400 000 Kč
Příhozy: 54