Ze Středomoří
Id: 216001
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 41 cm, značeno monogramem a datací 13 vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní majitelé získali darem od autora
zobrazeno: 2710x
Vyvolávací cena:
22 000 Kč
61 000 Kč