Žena s husou
Id: 394705
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25 x 31 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jan Štíbra
zobrazeno: 5151x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
174 999 Kč
Příhozy: 108