Václav Špale
Střet
Id: 1505403
akryl/plátno, rozměr 53 x 62 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve výborném původním stavu
zobrazeno: 4317x
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
5 501 Kč