Václav Tikal
Kam si růže chodí pro barvu
Id: 331709
tempera/lepenka, rozměr 29 x 43 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, v minulosti vystaveno v Galerii Moderna viz razítko
zobrazeno: 4020x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
93 000 Kč
Příhozy: 73