Václav Tikal
Muchláž I
Id: 423702
kombinovaná technika, olej/tempera/tuš/papír, rozměr ve výřezu 33 x 23 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 762x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
17 500 Kč