Václav Tikal
Torzo v krajině
Id: 392103
kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 30,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, papír na dvou místech natržený
zobrazeno: 3206x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
35 800 Kč