Václav Tikal
Uzlová místa
Id: 19601
kombinovaná technika/malba/karton, rozměr malby 18,7 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 58, zaskleno, paspartováno, rámováno
zobrazeno: 4901x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
18 000 Kč