Václav Trefil
Pod Troskami
Id: 205601
olej/plátno, rozměr 50 x 73,5 cm, značeno a datováno vpravo dole,lehce poškozený rám, na zadní straně autorův popis a výstavní štítek
zobrazeno: 3787x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 100 Kč