Václav Vojtěch Novák
Z Tunisu
Id: 433202
olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, neznačeno, rámováno, drobné oděrky na rámu, přiloženo potvrzení pravosti vystavené L. Novákovou - manželkou autora, přiložen původní doklad o koupi díla z Díla - Podniku českého fondu výtvarných umění
zobrazeno: 793x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 600 Kč