Václav Zapadlík
MG 1936
Id: 150605
akvarel/papír, rozměr 41 x 57,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 5824x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
41 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 81