Václav Zapadlík
Vítěz závodu
Id: 218402
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 26 x 35 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2530x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
39 000 Kč