Václav Zykmund
Mraky
Id: 491335
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 45 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno
zobrazeno: 411x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 200 Kč