Valére Lefebvre
Letní den
Id: 161802
olej/dřevěná deska, rozměr 44 x 60 cm, signováno a datováno vlevo dole, také na zadní straně, nerámováno
zobrazeno: 4392x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
10 500 Kč