Čas na serveru 11:55:53

Vasil Petrica
Milenci

Id: 468103

Milenci

  •  / Milenci / Vasil Petrica
  •  / Milenci / Vasil Petrica
  •  / Milenci / Vasil Petrica
  •  / Milenci / Vasil Petrica
  •  / Milenci / Vasil Petrica
  •  / Milenci / Vasil Petrica

mramorová plastika, rozměr 49 x 23 x 18 cm, značeno a datováno ve spodní části vpravo, ve spodní části na několika místech otluky

zobrazeno: 336x

Vyvolávací cena:
9 000

22 600