Věnceslav Černý
Jezdec
Id: 580
akvarelem kolorovaná kresba/kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 47 x 32 cm, popis vpravo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3620x
Vyvolávací cena:
1 400 Kč
6 800 Kč