Věnceslav Černý
Pouští a pralesem č. 18
Id: 299403
akvarel/kvaš/papír, rozměr kresby 29,5 x 19,5 cm, neznačeno, jedná se o ilustraci ke knize H. Sienkiewicze Spisy, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 11943x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
11 821 Kč