Venda Truhlářová
Ležící
Id: 2292
olej/sololit, rozměr 23 x 38 cm, signováno vlevo dole, autorsky rámováno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3116x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 400 Kč