Veno Veselý
Akt
Id: 1719
olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 44-45, velmi dobrý původní stav
zobrazeno: 3045x
Vyvolávací cena:
2 300 Kč
6 000 Kč