Věra Janoušková
Hlava
Id: 244629
kombinovaná technika/malba/koláž, rozměr listu cca 90 x 65 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, stav viz foto,po
zobrazeno: 1509x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 000 Kč