Věra Janoušková
Hlava
Id: 32901
kombinovaná technika/papír, rozměr 86 x 60 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 1978, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3035x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
11 750 Kč