Věra Sedláková
Konvolut tří kusů
Id: 27608
litografie/papír, rozměr ve výřezu každého 24 x 16 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 90/90, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1750x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
14.7.2016, 22:20:00
14.7.2016 | 14:55 | 1 500 Kč |