Victoria Kodl-Janotová
Abstrakce
Id: 338710
kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 65 x 46 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, autorsky rámováno
zobrazeno: 1598x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 900 Kč