Viktor Barvitius
Kamzíci
Id: 78904
olej/karton, rozměr 9 x 20 cm, nesignováno, poškozený rám, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2286x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 000 Kč