Viktor Barvitius
Konvolut dvou kusů
Id: 145421
kombinovaná technika/papír, rozměr každého v dekorativním výřezu 21 x 21 cm, signováno monogramem vpravo dole, zaskleno, poškozené rámy
zobrazeno: 1720x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 500 Kč