Viktor Barvitius (připsáno)
Lidová veselice v Paříži
Id: 321005
olej/dřevo, rozměr 12,5 x 23 cm, neznačeno, drobně poškozená malba, v minulosti provedena parketáž, pochází z majetku obchodníka s obrazy R. Ryšavého, oděrky na rámu
zobrazeno: 5981x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
50 000 Kč
Příhozy: 61