Viktor Klen
Pod Tatrami
Id: 749
olej/plátno, rozměr plátna 50 x 68 cm, signováno vpravo dole V. Klen, drobné škrábance na obraze viz foto, obraz i rám v původním stavu
zobrazeno: 2439x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
2 800 Kč
20.1.2014, 21:50:00
20.1.2014 | 21:45 | 2 800 Kč |