Viktor Klen
Pohled do kraje
Id: 872
olej/plátno, rozměr plátna 50 x 68 cm, signováno vpravo dole V. Klen, drobné škrábance na malbě viz foto, obraz i rám v původním stavu
zobrazeno: 2751x
Vyvolávací cena:
3 400 Kč
3 400 Kč
18.3.2014, 21:50:00
15.3.2014 | 13:20 | 3 400 Kč |