Viktor Konečný
Abstraktní kompozice
Id: 2197
dřevěná plastika, rozměr 47 x 29,5 x 6 cm, signováno na zadní straně, datováno 65, původní stav
zobrazeno: 2827x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
9 550 Kč