Viktor Kutzer
Při hře
Id: 206003
olej/dřevo, rozměr 90 x 120 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, oděrky na rámu, po
zobrazeno: 1036x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
8.10.2019, 22:04:00
8.10.2019 | 21:44 | 3 500 Kč |